Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Radni nie mogą dogadać się ws. budżetu

Utworzony przez Gość, 17 stycznia 2012 r. o 18:27 Powrót do artykułu
WSZYSCVY odwaxni jestescie a na sesji nie bylo ludzi tylko tutaj anonimowo potraficie serfowac A IDX JEDEN Z DRUGIM, posluchaj ocen i dopiero mowa. A nie bo tem nie kulturalny bo ten chory idz zobaczysz społecznicy, patrioci wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek napisał:
i mi tak sie wydaje ze bedzie w gminie nowy zastepca no bo jak mozna raz popierac a raz nie popierac dogadali sie jak zawsze
PONOĆ SIE MU GRUNT POD NOGAMI WALI I MAJA GO ODWOŁAĆ TAK SŁYSZAŁAM, PARE OSÓB TEŻ MI MÓWIŁO, MOŻE TO BYĆ PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byl soltys u nas , od 2 lata tekich rzeczy nie widzial.. Rada zaczela bawic sie w kadr. cuda, ludzie cuda dziś tam byly na sesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zebraniu w Zakrzowku garstka na sesji garstka. A radni mówili ze wójt naprawde mądrze mowił i spokojnie, ma dobrych pracowników wspieraja go na zebraniach na sesji. Tak trzymać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SANCHO PANSA na balkonie Na wysokim balkonie Sancho Pansa pielęgnuje pelargonie na nowych odrostach nadzoruje ruchy mszyc śledzi krecią robotę przędziorków na podszewce liści na horyzoncie dostrzega blaszany kapelusz swego pana wprawdzie powiedziawszy mógłby się ukryć bez trudu pośród cynobrowych kwiatów przykucnąć pośród donic udać że go nie ma ludzka przyzwoitość nakazuje co innego i Sancho Pansa zbiera się łagodnie przywołując osiołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadze ze radni graJA NA OSLABIENIE wojta. pomyslcie chwile- co oznacza ze pani radna proponuje przeniesienie 200 tys na oswiatę z kultury i administracji KTO MA GLOWE NIECHAJ MYSLI KTO MA UCHO NIECHAJ SLUCHA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo gminy bylo malo osob, ale jakie zainteresowanie w sklepach w zakrzowku projekt uchwalony jednomyslnie czy nie mozna bylo tego zrobic od razu? czy bylo potrzebne to wszystko? zastanowcie sie ludzie ktoś napisal ladny wiersz. nie walczcie z nasi dodzy z wiatrakami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie krew mnie zalewa po dzisiejszej sesji jak posłuchałem niektórych radnych a prim wodziła p. Rachoń. Czy Wy rozmawiacie z mieszkańcami, co nam potrzebne? Zachowujecie się jakbyście naprawdę znali się na wszystkim. Pani Rachoń jeszcze rok temu do upadłego walczyła z p. Cieślą. Roznosiła obraźliwe ulotki. I bardzo chciała zmian. Sam byłem świadkiem jak namawiała, aby głosować na Lemiechę. A teraz Lemiecha be. Oj coś się Pani pokręciło. Taka z Pani finansistka. A co Pani zrobiła ze szkołą w Bystrzycy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ,że chociaż wójta mamy z kulturą i umie się zachować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podziały poprzednie komentarze ACTA atak czy atak hakerów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENADA DRODZY RADNI JESTEŚCIE BEZNADZIEJNI, WÓJCIE WSPÓŁCZUJĘ PANU TAKICH RADNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj wydaje mi się , że RIO uchwaliłoby lepszy budżet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchacz napisał:
Ludzie krew mnie zalewa po dzisiejszej sesji jak posłuchałem niektórych radnych a prim wodziła p. Rachoń. Czy Wy rozmawiacie z mieszkańcami, co nam potrzebne? Zachowujecie się jakbyście naprawdę znali się na wszystkim. Pani Rachoń jeszcze rok temu do upadłego walczyła z p. Cieślą. Roznosiła obraźliwe ulotki. I bardzo chciała zmian. Sam byłem świadkiem jak namawiała, aby głosować na Lemiechę. A teraz Lemiecha be. Oj coś się Pani pokręciło. Taka z Pani finansistka. A co Pani zrobiła ze szkołą w Bystrzycy?
przez takie beznadziejne posteęowanie Radnych problem z budżetem bęzie powtarzał się co roku; a było juz dawno pozamykać szkoły tak jak planował P. Cieśla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest porazka nas wszystkich mamy to na co zaslugujemy, lepiej byscie wyszli z twarza gdybyscie nie poparli tego budzetu wojcie nie glosowalem na pana ale podoba mi sie pan coraz bardziej tylko nie przecholować pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, konsekwencji troche trabią dookola ze samorzady likwiduja szkoly a wy zwiekszacie koszty uytrzymania szkol zarzniecie te gmine tu wypisujecie w wiesciach ze place nauczycieli pogrążą budzety a tu dajecie im podwyzki tu trzeba radnych z Szastarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[i][i]TAK DAJCIE PIENIĄDZE NA SZKOŁY, NAJLEPIEJ NIC NIE RÓBCIE INNEGO TYLKO INWESTUJCIE W SZKOŁY I WYNAGRADZAJCIE NAUCZYCIELI ONI SĄ TACY BIEDNI I NIESZCZĘŚLIWI[/i][/i]MAŁO MAJA PRZYWILEJÓW , MAŁO MAJĄ DNI WOLNYCH NAPRAWDĘ DZIEJE IM SIĘ WIELKA KRZYWDA. BBAWO p. HALINKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołaj napisał:
ludzie, konsekwencji troche trabią dookola ze samorzady likwiduja szkoly a wy zwiekszacie koszty uytrzymania szkol zarzniecie te gmine tu wypisujecie w wiesciach ze place nauczycieli pogrążą budzety a tu dajecie im podwyzki tu trzeba radnych z Szastarki.
Popieram. Na to już nie można patrzeć spokojnie, ciągłe podwyżki dla nauczycieli, którzy i tak zarabiają dużo w porównaniu z innymi płacami w naszym regionie. Dzisiaj w gazecie przeczytałam, że już są naliczane czternastki dla nauczycieli, czyli oprócz trzynastek jeszcze czternastki. No super. A teraz nasza rada jeszcze dokłada pieniądze i to nie małe do szkół. I to szkół które powinny być pomołu likwidowane. Jeden z radnych z Sulowa podobno powiedział że nigdy nie podniesie ręki za likwidacją którejkolwiek ze szkół. Człowiek zupełnie nieodpowiedzialny! I co jak będzie jeden uczeń to i tak będą trzymać szkoły. Myślcie trochę, nie tylko o swoich d... ale zwłaszcza o dzieciach, które zamknięte w szkole z garstką dzieci nie mają możliwości rozwoju tak jak dzieci w dużych szkołach. Przecież są zapewnione dojazdy z opiekunami w autobusach na koszt gminy, dziecko jest bezpieczne. Nie róbcie dzieciom krzywdy skazując na odseparowanie od reszty świata. Ludzie opamiętajcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytania do radnych, nie chcialabym nikogo urazac za kazde nieprawdziwe slowo, jezeli padnie przepraszam. 1. pani Rachon, pan Staroch, pan Drozd, jezeli dostaliscie budzet w listopadzie i komisje obradowaly caly czas, cz nie sadzicie ze drugie koncowe podejscie do budzetu to nie czas i miejsce na przeniesienie 100 tys z administracji publicznej i 100 ty dzialalnosci kulturalnej na szkolnictwo? 2. ci sami radni, po calonocnych przemysleniach, czy nie sadzicie ze warto bylo zaprosic na te wasze rozmowy na komisjach dyrektorow kultury, biblioteki i szkol i nawet tego wojta, o ktorym tyle zlego mowicie- jezedli podejmowaliscie takie kroki? 3. tez radni, czy nie sadzicie ze te decyzje spowoduja koniecznosc podwyzszenia podatkow i oplat czyli wroc, tworzac budzet robi sie jakies zalozenia, analize- czy wy ja zrobiliscie? 4. radni, czy nie sadzicie ze przez rozmowe, konsultacje osiagnelibyscie wiecej i nie mieli 2 placzacych i narzekajacych na sesji kobiet? 5. radni, czy postapiliscie zgodnie z tzw trybem uchwalania budzetu. ktory z tego co wiem sami przyjeliscie? 6 radni, czy znacie ustawe o samorzadzie gminnym, i definicje mandatu radnego?- pytanie retoryczne, bez odp. 7. radni, czy idac na sesje i komisje, rozmawiacie z wyborcami, mieszkanacami wsi i okolicznych wiosek? 8. radni, czy o wasze propozycje pytaliscie sie choćby Pani skarbnik/ o wojcie nie mowie/? 9 radni, o co w tym wszystkim chodzi? mam nadzieje ze nikogo nie obrazilam, nie to jest moim celem. Normalne zycie w tej gminie jest dla mnie dobrem najwyzszym a wczoraj doszlo do pierwszych powaznych obaw o sens tego wszystkiego. Jezeli obrazilam, przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pójde o krok dalej- to tylko moje prywatne spostrzeżenie po rozmowie z 1 z radnych: pani Rachoniowa, czy nie uważa pani ze byloby sluszne posluchac radnych Sochala i Łapinskiego ktorzy proponowali aby przeniesc te srodki na rezerwe ogolna i dawac kazdej jednostce w miare potrzeb? a tak szkoły skonsumuja w calosci i to jest ta wiedza finansowa, ktorej nie macie. panie Staroch czy jako nowy wiceprzewodniczacy rady gminy Zakrzowek gdyby pan sie nie upieral przy swojej decyzji ale posluchal doświadczonych radnych i pani Skarbnik wysszloby to lepiej Funkcja przewodniczacego rady ma łączyć a nie dzielić Pierwsza poważna wpadka. to tylko moja refleksja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykla, placaca podatki napisał:
pytania do radnych, nie chcialabym nikogo urazac za kazde nieprawdziwe slowo, jezeli padnie przepraszam. 1. pani Rachon, pan Staroch, pan Drozd, jezeli dostaliscie budzet w listopadzie i komisje obradowaly caly czas, cz nie sadzicie ze drugie koncowe podejscie do budzetu to nie czas i miejsce na przeniesienie 100 tys z administracji publicznej i 100 ty dzialalnosci kulturalnej na szkolnictwo? 2. ci sami radni, po calonocnych przemysleniach, czy nie sadzicie ze warto bylo zaprosic na te wasze rozmowy na komisjach dyrektorow kultury, biblioteki i szkol i nawet tego wojta, o ktorym tyle zlego mowicie- jezedli podejmowaliscie takie kroki? 3. tez radni, czy nie sadzicie ze te decyzje spowoduja koniecznosc podwyzszenia podatkow i oplat czyli wroc, tworzac budzet robi sie jakies zalozenia, analize- czy wy ja zrobiliscie? 4. radni, czy nie sadzicie ze przez rozmowe, konsultacje osiagnelibyscie wiecej i nie mieli 2 placzacych i narzekajacych na sesji kobiet? 5. radni, czy postapiliscie zgodnie z tzw trybem uchwalania budzetu. ktory z tego co wiem sami przyjeliscie? 6 radni, czy znacie ustawe o samorzadzie gminnym, i definicje mandatu radnego?- pytanie retoryczne, bez odp. 7. radni, czy idac na sesje i komisje, rozmawiacie z wyborcami, mieszkanacami wsi i okolicznych wiosek? 8. radni, czy o wasze propozycje pytaliscie sie choćby Pani skarbnik/ o wojcie nie mowie/? 9 radni, o co w tym wszystkim chodzi? mam nadzieje ze nikogo nie obrazilam, nie to jest moim celem. Normalne zycie w tej gminie jest dla mnie dobrem najwyzszym a wczoraj doszlo do pierwszych powaznych obaw o sens tego wszystkiego. Jezeli obrazilam, przepraszam.
Najlepiej zabrać pieniądze z kultury (biblioteka, dom kultury) i wyrzucić w błoto (upadające szkoły. Po co kultura na wsi, jej brak widać gołym okiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...